Kerstverhaal in het Zeeuws met een concert van Cantatekaravaan

Jopie Minnaard.

DREISCHOR/’s HEER ABTSKERKE/GOES – Een bijzonder kerstverhaal in het Zeeuws omlijst met een concert door de Cantatekaravaan: deze unieke belevenis met een Zeeuws karakter wordt in december in aanloop naar Kerst gebracht in Dreischor, ’s Heer Abtskerke en Goes.

Jopie Minnaard en Corry Verburg brengen het hartverwarmende verhaal ‘Engel of Ezel’. Ze nemen het publiek mee naar de hemel op kerstavond, waar het engelenkoor zich klaarmaakt voor de kerstnacht. Maar één engel heeft een probleem: hij zingt zo vals dat zelfs Gabriël er moedeloos van wordt. De engel wil toch graag iets betekenen en besluit zijn vleugels in te ruilen voor vier ezelspoten. Zo begint een bijzondere opdracht die hem uiteindelijk dichter bij het kerstwonder brengt dan hij ooit had verwacht.

Musici van de Cantatekaravaan.

Het verhaal brengt humor en ontroering samen en laat zien dat iedereen iets waardevols kan bijdragen, ook als je niet helemaal aan de verwachtingen voldoet.

Ook muziekliefhebbers komen volop aan hun trekken. De kerstcantates van Bach worden aangevuld met oud-Nederlandse kerstliederen, in een bewerking van Ton Koopman. Deze liederen worden gezongen door jonge Zeeuwse vocale talenten.

Data concerten

Zaterdag 19 december, 15.00 uur: Adriaanskerk Dreischor
Zaterdag 19 december, 20.00 uur: Johannes de Doperkerk ’s-Heer Abtskerke
Zondag 20 december, 14.00 uur: Grote of Maria Magdalenakerk Goes
Kaartverkoop en meer informatie via cantatekaravaan.nl